سراج

إِنِّی أَنَا رَبُّکَ فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًى

سراج

إِنِّی أَنَا رَبُّکَ فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًى

_______________________________
منم و
این صنم و
عاشقی و
باقی عمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر . . .
_______________________________

نوا
تبلیغات
واجب فراموش شده...!
خدای متعال در زبان این تأثیر را قرار داده است، در امر و نهی این اثر را قرار داده است، ما چرا این حکم الهی را درک نمی کنیم و حاضر نیستیم از این ابزار الهی استفاده کنیم؟ عمل کنید تا ببینید می شود یا نمی شود. حرف بزنید، بگویید، یک کلمه، بیشتر هم نمی خواهد. لازم نیست سخنرانی بکنید، کسی را که می بینید خلافی مرتکب می شود، دروغی را، غیبتی را، تهمتی را، کینه ورزی نسبت به برادر مؤمن را، بی اعتنایی به محرمات دین را، بی اعتنایی به مقررات را، اهانت به پذیرفت های ایمانی مردم را، پوشش نامناسب را، هر کدام از این کارها را کسی انجام داد، یک کلمه، لازم نیست با خشم باشد، یک کلمه آسان بگویید: این کار شما خلاف است، نکنید. شما بگویید، دیگری بگوید گناه در جامعه خشک می شود، تأثیر امر و نهی زبانی -اگر انجام گیرد- از تأثیر مشت پولادین حکومت ها بیشتر است..

پیام های کوتاه
پیوندها

آیت الله هاشمی: پذیرش برجام با اذن رهبری بود . . . !

سه شنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۴، ۰۹:۵۰ ق.ظ

اول اینکه مقام معظم رهبری با انجام مذاکرات موافقت کردند و هنوز توافق را تایید نکرده اند.

دوم اینکه ایشان در سخنرانی خود فرمودند چه توافق تصویب بشود چه نشود تیم مذاکره کننده ماجورند و خواستار طی مراحل قانونی آن شدند.

سوم ایشان برای برد تیم والیبال تبریک گفتند ولی برای برجام هنوز تبریکی صادر نشده است.

چهارم اگر توافق نهایی و تمام شده است دعوای کنگره و کاخ سفید آمریکا و کشاکش مجلس و شورای عالی امنیت ملی کشورمان و جلسه این روزهای کمیسیون امنیت ملی مجلس برای چیست؟

پنجم طبق اصل 77 و 125 قانون اساسی هر توافقنامه، قرارداد، مقاله نامه بین المللی و امثالهم که بار حقوقی برای کشور داشته باشد باید به تصویب مجلس برسد و سخن آقای روحانی خلاف قانون اساسی است و در ضمن مفسر قانون اساسی شورای نگهبان است.

ششم اگر دولت به اصطلاح فتح الفتوح کرده است بستن دهان منتقدان داخلی به هر شکل ممکن به چه معناست؟ غیر از این است که آن چیزی که می گویند وجود خارجی ندارد؟!

هفتم فعلا" آقایان ظریف، عراقچی، روحانی و دیگران اظهار نظر خلاف واقع خود مبنی بر فصل هفتمی بودن ایران و خارج شدن ایران از فصل هفتم را توجیه نمایند. (شاید فرق قطعنامه ذیل ماده 41 که یک جزء از فصل هفتم منشور سازمان ملل است با قطعنانه ذیل فصل هفتم را نمی دانند که که در این صورت حرفی نیست).

هشتم لغو کامل قطعنامه های قبلی در کجای متن برجام و قطعنامه 2231 آمده است؟ مگر غیر اینست که بخش های اصلی قطعنامه های قبلی در قطعنامه 2231 توضیح و تایید شده است؟

نهم آقای روحانی که با صراحت تمام گفتند همه تحریم ها در روز اجرای توافق لغو می شود بفرمایند مستند به کدام بند برجام سخن گفته اند؟...109 صفحه از توافق 159 صفحه ای صفحه مربوط به تحریم هاست و در متن برجام نشانی از صحت سخن ایشان نیست ...

دهم دولت و تیم دیپلماسی محترم بفرمایند اگر قطعنامه 2231 کاغذ پاره نیست چطور میخواهند آن را نقض کنند؟ در حالیکه در متن آن ایران حق استفاده از موشک های بالستیک خود را به هر شکل ندارد و مسئولین سیاسی و نظامی موشک های نسل یک شهاب تا سجیل را موشک بالستیک اعلام می کنند و سپاه به زودی مانور موشکی موشک های بالستیک برگزار خواهد کرد.

یازدهم دولتمردان محترم بفرمایند خطوط قرمز نظام که توسط رهبری اعلام شده است در کجای متن رعایت شده است، مثلا محدودیت های 8 ،10 ، 15 و 25 ساله چه نسبتی با فرمایش رهبری دارد که فرمودند 10 سال یک عمر است و محدودیت های دو یا سه ساله قابل پذیرش است.

دوازدهم آقایان هاشمی روحانی و دیگران؛ اجتهاد در مقابل نص باطل است، ما در خصوص خطوط قرمز از رهبری نص صریح داریم و نیازی به اجتهاد شما نمی باشد لطفا به جای اجتهاد باطل تبعیت کنید . . .

اللهمـــ ارزقــنا توفیقـــ الشهادة فی سبیلکـــ

اللهم اجعل عواقب امورنا خيراً  (۱)

بیانیه‌ی دفتر آقا همه چیز رو حل کرد
متاسفم برای هاشمی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی