سراج

إِنِّی أَنَا رَبُّکَ فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًى

سراج

إِنِّی أَنَا رَبُّکَ فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًى

_______________________________
منم و
این صنم و
عاشقی و
باقی عمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر . . .
_______________________________

نوا
تبلیغات
واجب فراموش شده...!
خدای متعال در زبان این تأثیر را قرار داده است، در امر و نهی این اثر را قرار داده است، ما چرا این حکم الهی را درک نمی کنیم و حاضر نیستیم از این ابزار الهی استفاده کنیم؟ عمل کنید تا ببینید می شود یا نمی شود. حرف بزنید، بگویید، یک کلمه، بیشتر هم نمی خواهد. لازم نیست سخنرانی بکنید، کسی را که می بینید خلافی مرتکب می شود، دروغی را، غیبتی را، تهمتی را، کینه ورزی نسبت به برادر مؤمن را، بی اعتنایی به محرمات دین را، بی اعتنایی به مقررات را، اهانت به پذیرفت های ایمانی مردم را، پوشش نامناسب را، هر کدام از این کارها را کسی انجام داد، یک کلمه، لازم نیست با خشم باشد، یک کلمه آسان بگویید: این کار شما خلاف است، نکنید. شما بگویید، دیگری بگوید گناه در جامعه خشک می شود، تأثیر امر و نهی زبانی -اگر انجام گیرد- از تأثیر مشت پولادین حکومت ها بیشتر است..

پیام های کوتاه
پیوندها

داغ دار منم که . . . !

شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۲، ۱۰:۰۲ ق.ظ

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان

جان به غم هایش سپردم نیست آرامم هنوز


داغ دار فقط نه آن است که عزیزش را زیر خاک کرده باشند.
داغ دار می تواند عزیز از دست داده ای باشد که از یاد برده باشد بدون دل دارش چگونه شب ش را صبح کند و روزش را دقیقه به دقیقه و ساعت به ساعت پیش رود تا شب شود. داغدار هر آن کسی را گویند که حتی تصور نبودن ِ عزیزش هم آشوب در دلش به پا میکند و اکنون که در وسط معرکه ی نبودش به سر میبرد باید تسلایش داد.

داغدار بودن یعنی اینکه یادت نباشد آن خیلی قبل ترها بدون «او» چطور زندگی می کردی! چطور لبخند میزدی، چطور آرام میگرفتی.
هرچه روزهای دلبستگی و همبستگی پر رنگ تر باشد که هیچ غروبی حتی جرئت رد شدن از آن حوالی را نداشته باشد داغ سنگین تر میشود و داغدار شکننده تر. که شکنندگی تنگ ِ تنهایی داغ دار آنقدریست که به ثانیه ای تمام آن روزها و خاطره ها بر سرش فرو می ریزد. لبخندی آتشش میزد، نگاهی دلش را میبرد به همان روزی که دلش را از دست داده بود، عطری که در خاطره ای میپیچد چنان مستش میکند که شراره های آتش دلش از چشمانش بیرون میریزد و دستی از مهربانی چنان از حال دورش میبرد که یادش نمی آید چرا حالا تنهاست.
داغ دار کسی ست که شاید این روزها نه حرف ها برایش توان امکان مکالمه ایجاد می کنند و نه اشک ها تسلی دهنده ی خوبی برای غمش هستند.
داغدار منم که دیگر ندارمت ...


khatetire.blog.ir

 

  • انتظار

+ما

اللهمـــ ارزقــنا توفیقـــ الشهادة فی سبیلکـــ

اللهم اجعل عواقب امورنا خيراً  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی