سراج

إِنِّی أَنَا رَبُّکَ فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًى

سراج

إِنِّی أَنَا رَبُّکَ فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًى

_______________________________
منم و
این صنم و
عاشقی و
باقی عمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر . . .
_______________________________

نوا
تبلیغات
واجب فراموش شده...!
خدای متعال در زبان این تأثیر را قرار داده است، در امر و نهی این اثر را قرار داده است، ما چرا این حکم الهی را درک نمی کنیم و حاضر نیستیم از این ابزار الهی استفاده کنیم؟ عمل کنید تا ببینید می شود یا نمی شود. حرف بزنید، بگویید، یک کلمه، بیشتر هم نمی خواهد. لازم نیست سخنرانی بکنید، کسی را که می بینید خلافی مرتکب می شود، دروغی را، غیبتی را، تهمتی را، کینه ورزی نسبت به برادر مؤمن را، بی اعتنایی به محرمات دین را، بی اعتنایی به مقررات را، اهانت به پذیرفت های ایمانی مردم را، پوشش نامناسب را، هر کدام از این کارها را کسی انجام داد، یک کلمه، لازم نیست با خشم باشد، یک کلمه آسان بگویید: این کار شما خلاف است، نکنید. شما بگویید، دیگری بگوید گناه در جامعه خشک می شود، تأثیر امر و نهی زبانی -اگر انجام گیرد- از تأثیر مشت پولادین حکومت ها بیشتر است..

پیام های کوتاه
پیوندها

ﺣﺴﻦ روﺣﺎﻧﯽ, اﻣﺮوز ﮔﻔﺘﻪ اﺳﺖ ﮐﻪ:

سه شنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۴، ۰۹:۴۲ ق.ظ

ﺳﺮزﻣﯿﻦ زﯾﺒﺎی ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ اﻗﺘﺼﺎدی اﯾﺮان ﺑﺎ دﻧﯿﺎ, ﺗﻮسط 5+1 و ﺷﻮرای اﻣﻨﯿﺖ و اﺑﺮﻗﺪرت ها, اﺷﻐﺎل ﺷﺪﻩ و ﻫﻤﺎﻧﮕﻮﻧﻪ ﮐﻪ ﺳﺮداران ﻧﻈﺎﻣﯽ، ﺧﺮﻣﺸﻬﺮ را آزاد ﮐﺮدﻧﺪ، ﺳﺮداران ﺳﯿﺎﺳﯽ، ﺧﺮﻣﺸﻬﺮﻫﺎی ﺟﺪﯾﺪ را آزاد ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﮐﺮد!

*****

ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ آﻗﺎی روﺣﺎﻧﯽ ﮔﻔﺖ, ﺧﺮﻣﺸﻬﺮ را "ﺧﺪا" آزاد ﮐﺮد و اﮔﺮ ﻫﻢ ﻗﺮار ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺮزﻣﯿﻦ زﯾﺒﺎی ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ اﻗﺘﺼﺎدی، آزاد ﺷﻮد، ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﺧﺪا، آن را آزاد ﮐﺮد، ﻧﻪ ﺑﺎ ﮐﺪﺧﺪا!

ﺿمنا، ﺳﺮداران ﻧﻈﺎﻣﯽ, اﯾﺴﺘﺎدﻧﺪ و ﻣﻘﺎوﻣﺖ ﮐﺮدﻧﺪ و ﺑﻌﺪ ﺧﺮﻣﺸﻬﺮ آزاد ﺷﺪ! ﭘﺲ ﺳﺮداران ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻫﻢ ﻧﻤﯽﺗﻮاﻧﻨﺪ ﺑﺎ ﻋﻘﺐﻧﺸﯿﻨﯽ و ﺗﺴﻠﯿﻢِ زﯾﺎدﻩﺧﻮاﻫﯽِ آﻣﺮﯾﮑﺎ ﺷﺪن، ﺳﺮزﻣﯿﻦ زﯾﺒﺎی ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ اﻗﺘﺼﺎدی را آزاد ﮐﻨﻨﺪ!

آقاى روحانى، مچکریم که:

1-مسکن مهر رو تعطیل کردی

2 - بنزین بی کیفیتتون رو تا دو هفته دیگه گرون تر بهمون میدی

3-آب و برق و گاز رو ۲۵ درصد گرون تر میکنی

4-تورم رو فقط تو آمارها مهار کردی

5-آبرومون رو جلوی آمریکا بردی و تحقیرمون کردی

6 - بیخیال تولید و اشتغال شدی و چسبیدی به مذاکرات

7-ما رو قبل از عید واسه چهار تا دونه تخم مرغ و برنج هندی به صف کردی

8-برای تغییر مسئولین به جای داس از کمباین استفاده کردی

9- هر کس ازت انتقاد کنه رو بیسواد میخونی

10- هر جا کم میاری تقصیر ها رو گردن دولت قبل میندازی

11-قرار شده هرکى یارانه بگیره,بانک ها بهش وام ندن!

12- براى ندادن 45 تومان پولى که احمدى نژاد,با عزت میریخت تو کارت بانکى,ملت رو مجبور میکنى تو فرمها اعلام گدایی بکنن!

13- روزنامه اى که سیاست هاى دولت رو به حق به نقد کشید بستى!

14-برنامه هسته اى رو که با خون شهدا ساخته شده بود رو داغون کردى!

15- شعار امید دادى ولى ملت رو ناامید و اسرائیل رو طبق گفته خودشان, امیدوار کردى!

16- دولت قبل رو گدا پرور نامیدید ولى الان خودتون به گدایی چندتومان پول یارانه ملت افتادى!

#روحانی مچکریم

اللهمـــ ارزقــنا توفیقـــ الشهادة فی سبیلکـــ

اللهم اجعل عواقب امورنا خيراً  (۷)

 • ماسال نیوز
 • موفق باشید
 • پوریا صادقی • با سلام.من هرچند از سیاست نفرت دارم و وابسته به هیچ حزب و گروه نیستم و فقط پیرو فرمایشات رهبری هستم امابنظر بنده حقیر یا
  نفست از جای گرم بلند میشه،یا دوست داری بلند شه،یا وضع جامعه رو نمیبینی و یا ما داریم اشتباه میبینیم.از وضع اقتصادیمون که ماشالاه داریم تو ثروت غرق میشیم،از اسلام که دیگه نگو اینقدر کشور اسلامیه که دیگه اصلن نمیشه اومد بیرون وضع حجاب و ببین وضع روزه رو همه لبا خشک بچه شیش ماهه هم روزه میگیره،وضع مسوولین فقیر رو نگو که واقعن دلم کباب میشه و به نا بر فرموده امام(ره)مسوولی که فقیر نباشه دیگه فقط مسوول جیب خودشه و نه مسوول جون مردم از وضع کار جوانا دیگه نگو امروز اومدن میخوان ببرن مطب بزنم میگمبابا من هنوز هیجده سالمه میگه اخه نیرو کم داریم،از نظام کاملن حلال بانکی که کاملن داره ربا خواری میکنه و مراجع در جلسات با مسوولین گوش زد میکنن هیچ،از دزدی های مالی و فساد مالی که الگوییم تو جهان اینقدر کمه و حال شما باید راه حل واسه اینا بدی و بعد روحانی رو عزل کنی.من قبول دارم خرمشهر رو خدا ازاد کرد ولی شماها که به خدا نزدیک ترین یا اونا که تو پنت هوز تو طبقه پنجاه زندگی میکنن و قاعدتن به خدا نزدیک ترن بگید یا التماس کنیدترو خدا این وضع رو درست کنه که دارم زیر این همه بار بی مذهبی و بی دینی و فساد و فحشا له میشم.
  راستی از همه جالب تر این که جناب اقای روحانی فقط بخار گفتن من کار رو به بازار میارم تونست بشه رییس جمهور و جالبتر اینکه همه رؤسای جمهور قبلی هم همین و گفتن
 • پوریا صادقی
 • سلام.من اصلن کاری با سیاست و غیره و ذالک ندارم اما...
  یا نفستون از جای گرم بلند میشه یا دوس داری نبینی یا واقعن ما دچار بیماری چشمی هستیم.
  برای چ انقلاب کردیم و چه داریم.
  وضع اقتصادی که عالی اصلن حرف نداره اون حجاب و اسلام رو که نگو دیگه داریم میمیریم تو این سخت گیری های اسلامی اینقدر شدیده و همه هم رعایت میکنن،اینقدر وضع کار و توی دولت های قبلی و قبل تر خوب بوده که جناب روحانی با یه شعار فقط میشه رییس جمهور،از فقر مسوولین که دارم میمیرم مه به فرموده امام مسولی که ثروتمنده دیگه فقط مسوول جیبشه ن مردم،از وضع ربا خواریه 
  پاسخ:
  علیکم السلام

  بنده کاری به نقطه نظرات که فرمودید ندارم و برای بخش بخش صحبتاتون میشه کلی وقت گذاشت و مباحثه کرد؛ اما با توجه به جمله اولتون که فرمودید کاری به سیاست ندارید و فقط صحبت های اقا رو توجه می کنید جمله زیر رو برای شما بازنشر میدم:

  والله اسلام تمامش سیاست است؛ امام خمینی(ره) - صحیفه امام خمینی / جلد ۱ / صفحه ۲۷۰
  اگر برای شما رهبر انقلاب شاخص است؛ ایشان بارها برای ما راه را، راه امام معرفی کردند پس شما وظیفه دارید که به سیاست توجه داشته و دنبال نمایید، و ورود عملی داشته باشید.
  در مورد دیگر صحبت های انجام شده هم باز ارجاع میدهم به کلام رهبر ما امام خامنه ای، همانطور که فرمودند رفاه و راحتی و پیشرفت در کشور بسیار بیشتر از مشکلات است و البته این به معنای نبود مشکلات مختلف نیست و همه از آن آگاهند و برای اصلاح این امر هم بارها رهبر انقلاب فرمودند آینده مملکت دست شما جوان هاست! دیگر با چه زبانی رهبر باید بگویند که من و شما هستیم که باید رشد کرده و تکیه بر جای مسئولین فعلی زده و کشور را اصلاح کنیم! و طبیعتا اگر تلاشی در این زمینه نمی کنید و نمی کنیم پس ابتدا باد خود را سرزنش کنیم . . .

  و من الله توفیق
 • سید مهدی اشرفی
 • سلام، از مطالب شما در وبلاگم با ذکر منبع استفاده کردم در صورتی که راضی نبودید بگید تا حذف کنم، یا حق
  پاسخ:
  سلام مشکلی نیست
 • سائل الزهرا(س) ...
 • سلام
  لبیک یا خامنه ای
  روزه هاتون قبول دوستان ...

  بعد از ماه ها دوری، دوباره داریم جون میگریم
  البته با دعای خیر شما

  به ماهم سر یزنید
  http://heydarioun.blog.ir
 • هیئت مجازی کتاب
 • سلام

  عیدتون مبارک ...

  دعوتید به 7+3+...

  http://heyateketab.blog.ir/
  مچکرم
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی